Davet

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Psikofarmakoloji Derneği, Psikofarmakoloji Tedavi Güncellemeleri Toplantılarının ilki 2008 yılında Antalya'da gerçekleştirilmiş ve iki yılda bir tekrarlanarak düzenli olarak devam etmiştir. Derneğimizin güncelleme toplantılarına 2012 yılından sonra her yıl uluslararası kongrelerimizin yapılması nedeniyle ara verilmiştir. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen COVID-19 pandemi süreci nedeniyle 2020 yılında 12. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 8. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Sempozyumu yapılamamış ve kongremiz 17-20 Kasım 2021 tarihinde Antalya'da yapılmak üzere ertelenmiştir. Bu nedenle derneğimizin Tedavi Güncellemeleri Toplantılarına uluslararası platformda ve uzaktan erişimle online olarak devam edilmesine karar verilmiştir.

Psikiyatrik hastalıkların nörobiyolojisi, kanıta dayalı bilimsel algoritmalar ve tedavi yaklaşımlarının en güncel bilgiler kapsamında alanında söz sahibi yetkin Türk ve uluslararası konuşmacılar tarafından gözden geçirilmesi hedeflenen
Covid-19 Pandemisi Sürecinde Psikiyatri: Zorluklar ve Fırsatları toplantısının 10-11 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak yapılması ve pandemi sürecinde karşılaşılan güçlükler ve çözüm önerilerinin aktif olarak tartışılması planlanmıştır.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Sempozyumda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Düzenleme Kurulu